Мінськ…привіт сябрам
![Вокзал Львів Вокзал Львів](http://lh4.ggpht.com/_LC20RxkzUDo/SknPqQdhnCI/AAAAAAAAHQk/k8H4VQE2Grk/s400/IMG_6847.jpg)
"Схід, захід, яка різниця? Головне рух разом."
Intro
Вже пів року я планував велоподорож східною Європою. Спочатку ця подорож була відмінена через прохання керівництва, потрібно було закінчити роботу над проектом. І от нарешті настає довгоочікувана мить відпустки, але через халепу з візами мусимо сунути відпустку на тиждень. Перша прикрість, ми змушені відмовитсь від концерту Gogol Bordello, цікаво як він пройшов. Ну нічого відпустка важливіша.
І знову халепа з візами. І ми тиждень відпустки банально просиджуємо у Львові, бо щодня обіцяють візи на завтра. А Європу тим часом затопило. Тому ми вирішили змінити наш напрямок, все таки ще тиждень відпустки. Ці рядки пишу в потязі, що рухається на північний схід, під пісні білоруського гурту N.R.M.. Шановниє сябри зустрічайте нас в своїй столиці.
Завтра ми в Мінську. Надобраніч дітки.
Проїхали кордон, білоруські митники агресивніші ніж наші. А ніч в потязі була душна. Ранок був важким, оскільки на дворі жарило сонце, а ми до 12:40 сиділи в душному вагоні.
![Мінськ вокзал Мінськ вокзал](http://lh6.ggpht.com/_LC20RxkzUDo/SknPt0VVHCI/AAAAAAAAHQ0/-UsBbt6IOos/s288/IMG_6858.jpg)
![Мінськ вокзал Мінськ вокзал](http://lh6.ggpht.com/_LC20RxkzUDo/SknPuyFpjQI/AAAAAAAAHQ4/u54R5T5Oh8M/s288/IMG_6861.jpg)
І ось нарешті чагуначни вакзал горада Мєнска. Першим ділом взнаємо скільки коштує проїзд та знаходимо де можна придбати мапу. Далі, обмінний пункт. Беруть і гривні. Міняю в тьоті 10 Євро на 39400! Зразу розумію, що це країна мільйонерів, бо ж якщо ти маєш 300 Євро то ти вже мільйонер. Та і судячи з реклами 1500000 рублів можна отримати маючи лише паспорт.
![Країна мільйонерів Країна мільйонерів](http://lh4.ggpht.com/_LC20RxkzUDo/SknQCHRqURI/AAAAAAAAHSA/YnsQFRFAAf4/s400/IMG_6925.jpg)
Йдемо-їдемо куди очі бачать. Проспект Нєзалєжнасці, став основним місцем гуляння. Все досить симпатично. Парки, фонтани. Як завжди фонтан де хлопчик душить гуску.
![Проспект Незалежності, Мінськ Проспект Незалежності, Мінськ](http://lh5.ggpht.com/_LC20RxkzUDo/SknPzVdGwGI/AAAAAAAAHRM/fl9SzI-YExQ/s288/IMG_6874.jpg)
![Парк, Мінськ Парк, Мінськ](http://lh3.ggpht.com/_LC20RxkzUDo/SknP3FdtqKI/AAAAAAAAHRc/C51g-gxmu0I/s288/IMG_6881.jpg)
В Мінську є ріка, а на ній кілька парків. Знаходимо прокат катамаранів. Ціни смішні, 1 Євро за 30 хв. Взагалі, вся взаємодія з грошима в Мінську, нагадувала епізод з фільму "Євротур", що можна купити в Братіславі за 1,83 долара.
![Проспект незалежности, Мінськ Проспект незалежності, Мінськ](http://lh3.ggpht.com/_LC20RxkzUDo/SknP5Sm4s8I/AAAAAAAAHRk/mt06SGUaY5w/s400/IMG_6886.jpg)
Потім ми вздріли оглядове колесо, і воно крутилось. Але нажаль то була якась планова перевірка, воно крутилось в холосту. І хто то такий вумний, робити перевірку в суботу? Замінюємо колесо на солодку вату та морозиво, яке тут дуже смачне, якесь натуральне.
![Вата Вата](http://lh4.ggpht.com/_LC20RxkzUDo/SknP6jQ0FYI/AAAAAAAAHRo/7b2ZHUdYTDE/s400/IMG_6894.jpg)
Настав час жерти. Зайшли в кафе, поїли смачної грибної юшки.
І все таки потрібно якось розважитись. Беремо квитки на теплохід і йдемо кататись по ріці Свіслоч. Ріка розслабляє.
Вже помалу наближається час нашого наступного потягу. Ще троха проходимо по проспекту, натикаємось на якусь народну творчість.
![Теплохід, р.Свіслоч Теплохід, р.Свіслоч](http://lh4.ggpht.com/_LC20RxkzUDo/SknP75YfwZI/AAAAAAAAHRs/XiyBkJjXnzY/s400/IMG_6899.jpg)
Метро, магазин, вокзал. Маємо ще годину до потягу. Смакую білоруське пиво, таке собі. Йдемо на перон. До побачення сябри. Настає чекає наступне місто.
![Мінськ, Вокзал Мінськ, Вокзал](http://lh4.ggpht.com/_LC20RxkzUDo/SknQDD5am4I/AAAAAAAAHSE/Z_Ex6F6a9us/s400/IMG_6933.jpg)
![Потяг Потяг](http://lh5.ggpht.com/_LC20RxkzUDo/SknQD0Ks_UI/AAAAAAAAHSI/z_THxl6zHIU/s400/IMG_6946.jpg)
З.І. До зв'язку )))
chrishoneybee 18:37 – 06/30/09
А який повний маршрут? Давай, розкривай карти, щоб ми знали чого чекати! :-)
dyak 08:39 – 06/30/09
Ну так не цікаво, скажу що ми вже замочили руки в балтійські води. А завтра…. завтра буде наступне місто)))
НавколоБалатонка з карапузами / Спогади матрасника 10:19 – 06/30/09
[…] ми відмовились від цієї затії, і поїхали на Схід. І в принципі я не планував найближчим часом туди […]