PicToJoom – фото з пікаси в редакторі

07/08/10
Статті

Joomla + Picasa

Хоч я і не девелопер, тим не меньше, часом виникають задачі, які вирішуються лише програмуванням(ггг, в мене то більше на індокодінг подібно). В такі моменти я прикидаюсь індусом, і йду курити мануали, гайди, хелпи і т.д. Потім правдами і неправдами пробую вирішити цю задачу. Так як багато чого я роблю не по якихось дев патернах, канонах і т.д., що перше запрацювало то і лишаю :). Перевага в тім що я не заморочуюсь чи воно оптимально чи нє, чи воно гарно написано і т.д., ясно шо тре, але я того не роблю працює і добре.

Так от виникла в мене проблема. Я витрачав купу часу на написання звітів, в яких повно фоток. І більшість часу йшла на копіпейст урли з Picasa, і вставлення її в форму в редакторі в Joomla. Я покурив мануали по Picasa Web API і по Joomla Plugin development. І за кілька вечорів і ранків народив індійський плагін.

Суть плагіна в тому, що в редакторі TinyMCE є кніпочка натискаючи на котру користувач бачить свої альбоми на Picasa. Далі бачить фотографї, що знаходяться в альбомі, обирає які хоче додати до допису, вводить розміри і alt текст, і фотки додаються в текст. Все дуже просто.

Цей плагін я писав для себе тому я не дуже заморочувався з ерор хендлінгом, і всякими такими штуками. Тобто якщо десь трішки вліво трішки вправо, то лізуть помилки. Тому нетре вліво і вправо. Треба все робити straight forward.

Єдиний недолік який мене зараз дужене покоїть це те, що не видно прихованих альбомів. Але я над цим працюю час від часу ))).

Плагін працює лише в Joomla 1.5 з TinyMCE редактором, теоретично мав би працювати з іншими але мені лінь то тестувати (. Після встановлення в налаштуваннях плагіну потрібно вказати свій пікасівський акаунт, або не свій, і кількість останіх альбомів які ви хочете бачити. “0” -показувати всі, інше число показувати n останіх альбомів. Все просто. Будуть питання/побажання питайте/бажайте.

Ось і лінк на плагін


4 коментарі

 • Alex 13:56 – 07/08/10

  був би програмістом взагалі б ціни не було )))

 • Dyak 14:24 – 07/08/10

  Ше одне, знаю тут багато QA, тусить, попрошу свої проф здібності до мого плагіна не туйво, і так знаю шо багота :), а то зара почнеться… :)))))))

 • Світланка 17:34 – 07/08/10

  8) Завжди знала, що QA – це мега профі!!!Так тримати!!!;-) p.s. обіцяю не кюєїти)))))) :-*

 • Dyak 18:33 – 07/08/10

  ДЯки )))))))))))))))

Залишити відповідь

Автор *

E-mail *

URL

Коментар *

Підпишись

Пузомірки

UA TOP Bloggers
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET