Проект 365 – тиждень #9
Перший весняний ))))))))))))))))))))))
Лаконічна пошта. Прийшов лист від гугла знову. Але уявіть як оригінально коли відкриваєш поштову скриньку, а там логотип гугла. Є і адреса і т.д. але зі зворотнього боку. Ше й поштарка вирішила покласти саме так. Вопшим файно.
![Лист щястя Лист щястя](http://lh6.ggpht.com/_LC20RxkzUDo/S5C8wmQrAoI/AAAAAAAALuE/v1hJXiL0fZU/s400/2010_02_28.jpg)
Рамко. Дозрів я до зборки іншого ровера. І ось перший компонент, приїхав з далекої Північної Америки. Рама була навіть замазана в американському болоті, за доставку якого я сюди заплатив, блін. Ну нічого, ще трішки і буде новий апарат, вилка вже їде, лишились колеса.
![Рамко Рамко](http://lh5.ggpht.com/_LC20RxkzUDo/S5C8qijy9OI/AAAAAAAALt0/p2VTm-Nxy6Q/s1024/2010_02_26.jpg)
Бомба з барахлом. В мене в хаті взірвалась бомба. Бомба з барахлом зачіпила всі кімнати. Але вцьому є і позитивна сторона. Після прибирання наслідків бомби, хата блистіла.
![Бомба з барахлом Бомба з барахлом](http://lh4.ggpht.com/_LC20RxkzUDo/S5C8psVpO4I/AAAAAAAALtw/yw5l59rnpyc/s1024/2010_02_27.jpg)
Коти… Весна прийшла. Перший день весни вирышив пополювати за котом чорним. Йому це не сподобалось і він вирішив тікати. ТІкав через тротуар по якому йшли дві бабулі. Бабулі як побачили кота, то спочатку дуже бігли щоб першими перетнути йому дорогоу, а коли не встигли, то чекали поки хтось пройде перший. ))) Ех бабулі…
![Весна прийшла Весна прийшла](http://lh6.ggpht.com/_LC20RxkzUDo/S5C8vznyWGI/AAAAAAAALuA/uEKLiWU2vV4/s1024/2010_03_01.jpg)
Ровир. В мене зара відпустка і багато справ, то я собі і ганяю ровериком, благо погода дозволяє. Але ж це фаново, гасати ровером по місті. В день накатую не дуже багато по 20-25 км, але наразі вистарчає :). Єдине що все ж таки складно в деяких місцях його лишати, бо нема навіть де прищібнути. Але то таке, можна запитати продавців чи можна лишити ровер в тамбурі магазину. Дозволяють.
![Всякі справи Всякі справи](http://lh3.ggpht.com/_LC20RxkzUDo/S5C8sXNxufI/AAAAAAAALt4/sV3FQeRhBkA/s1024/2010_03_02.jpg)
Парус. В цей день було дуже вітряно. А я віз новий корпус для системного блоку.Коробочка була нівроку. Але коли попутний вітер дмухав в спину, то вона так гарно парусила, що не тре було навіть підкручувати.
![Всякі справи Всякі справи](http://lh4.ggpht.com/_LC20RxkzUDo/S5C8uE9rHCI/AAAAAAAALt8/KY_OURDymz0/s1024/2010_03_03.jpg)
Свідоцтво. Тепер в нас в хаті є такий документ ;)
![Свідоцтво Свідоцтво](http://lh5.ggpht.com/_LC20RxkzUDo/S5C8xY4L_oI/AAAAAAAALuI/SHuiSxHACMQ/s1024/2010_03_04.jpg)
Проект 365 – це спроба побачити кожен день свого життя збоку, і в кінці року, об'єднавши всі кадри в одну історію, побачити, як ж це було.
SunMetal 11:18 – 11/30/99
Давай фото не документу, а того маляти на якого його видали :)
Dyak 11:18 – 11/30/99
:) фсьо буде
chrishoneybee 11:50 – 11/30/99
вже не дочекаємось…. :-)
а на фотках вже відчувається весна!
akhe 12:13 – 11/30/99
Дійсно, запахло весною. Хочеться також сісти на велосипед і їхати десь у далечінь не озираючись. Вітаю з документіком ;-)
Dyak 12:16 – 11/30/99
Дякую :)
Serjart 15:25 – 11/30/99
“Тепер в нас в хаті є такий документ” – це дуже добре! :-)
fuxx 20:53 – 11/30/99
Тільки документ, чи ще щось? ^)
Dyak 22:20 – 11/30/99
Хтось…. :)
Документ просто так не дадуть :)
zymova 22:03 – 11/30/99
вітаю з хтосем))) а бамажки…головне, щоб в них помилок не було))
Dyak 23:09 – 11/30/99
Дяки :), помилок не було, аж здивувався, бо минулого разу, коли та сама тітонька робила свідоцтво про одруження, то умудрилась в прізвищі дружини з 5ти букв, зробити 7 букв.