Вульки ХСО, результати

10/12/09
Блог

Вульки ХСО

Ну що ж, змагання ми провели і провели успішно, єдиний негативний момент – це погода, яка нас дуже підганяла під час нагородження. Але і вона не змогла спортити такої імпрези. Народу трохи було, були люди з Києва, Тернополя, Івано-Франківська, Камянця-Подільського, Моршина, Хуста та Ужгорода.

Шикування аматорів

Я був в орг комітеті і, мабуть, не буду описувати як бігав то до вогню то до намету, то когось зустріти, то шось крикнути в матюгальника, то зїсти канапку, то сьорбнути чаю, то дивитись за номерками. Скажу тільки, що було весело, цікаво, зовсім не холодно і не мокро(мені) ))). Ми ж для себе зробили висновки, що можна покращити, що потрібно робити поіншму, чого не потрібно, а що ми робили так як треба.

Я

Також я дуже скромний і не буду хвалитись тим, як мені було приємно, коли  всім сподобались медальки, над якими сидів я і трохи моя кохана Оксана. Поки були в лісі, то чули шо падає дощ, але, щоб сильно мокли, то я б несказав, а потім зрозумили чому. Вся вода стікає по стовбуру великим потічком. Зате, поки добрався додому вимок до ниточки, і ніяка мембрана не допомогла. Вода попала в кишеню а там лежав телефон ))). Так що маємо те, що маємо (С).

Медальки

Ось лінки на фотки та результати.

Мої фото
Фото Юрія Гавриліва
Фото Юрія Ольшанікова
Фото Анфі
Таблиця результатів

Всім дуже дякуємо за участь, допомогу, і за присутність.


5 коментарів

 • chrishoneybee 10:06 – 10/12/09

  Шкода нема фоток нагородження – щоб не тільки медальки, але й власники! :-)

 • chrishoneybee 10:07 – 10/12/09

  От зараза – заголовки обрізає!
  Насправді мало бути: Вітаю з успішним дебютом в новій ролі! :-)

 • dyak 12:13 – 10/12/09

  з фотками халепа, бо починався сильний дощ і всі нас підганяли, відповідно нагородження виглядало як швидка роздача призів ((

 • усамич 12:19 – 10/12/09

  спасіба тренеру, шо мене мотивував і підбадьорував!

 • dyak 12:24 – 10/12/09

  Наздоровя, дякую за тістечка )))

Залишити відповідь

Автор *

E-mail *

URL

Коментар *

Підпишись

Пузомірки

UA TOP Bloggers
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET